WinRAR

Ücretsiz dosya sıkıştırma programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.61 MB
  • Version 4.00
  • Dil Türkçe
  • Firma win.rar GmbH
Arşivleme programı dendiği zaman akla ilk gelen Winrar yeni sürümü 4 ile karşınızda. Winrar 4.0 sürümünde dikkat çeken  en önemli nokta  %30 daha hızlı arşivleme ve arşiv açma yeteneği. Bir önceki sürüme göre Blue-ray arşiv tiplerinde daha etkin bir kulla
Arşivleme programı dendiği zaman akla ilk gelen WinRAR yeni sürümü 4 ile karşınızda. WinRAR 4 sürümünde dikkat çeken  en önemli nokta  %30 daha hızlı arşivleme ve arşiv açma yeteneği. Bir önceki sürüme göre Blue-ray arşiv tiplerinde daha etkin bir kullanım sunuyor.
 
RAR arşivlemenin lideri sayılabilecek olan bu program dünya üzerinde milyonlarca kullanıcının onayını almış durumda. WinRAR geliştirdiği yeni sürümde ZIP ve RAR desteğinin yanısıra bir çok başka formattakilere de sıkıştırma desteği sağlıyor. Bu sayede WinRAR ile profesyonelliği hissedeceksiniz.

WinRAR indir!

Yeni geliştirdiği bir diğer özellik olan unicod desteği sayesinde  İngilizce olmayan herhangi bir dosya isimlerini de çok rahat bir şekilde kullanma ve oluşturma imkanı sunuyor. Dosyalarınızın içerisinde arama motorunu kullanarak daha hem işleminizi çok kısa sürede yapacak hemde kolay bir yönetim fırsatı yakalayacaksınız
 
WinRAR 4.0 Sürüm Yenilikleri
 
1) Bir önceki sürüme göre %30 daha hızlı arşivleme ve Blue-ray ISO dosya tipini açma imkanı
 
2) Arşivleme ve dosya çıkartma işlemlerini yaparken kullanılan parola yöneticisi geliştirilerek parola kaydetme özelliği sayesinde otomatik tamamlama getirildi.
3) FAT ve FAT 32 kullanıcılarına yönelik otomatik olarak 4 GB'dan küçük arşiv oluşturma sistemi.
 
4) Geliştirilen parola yöneticisi ile birden fazla dosyayı tek parolayla hızlı arşivleme.
 
5) HTML desteği sayesinde raporlama işlemleri daha hızlı ve daha kolay.
 
WinRAR indir Windows
WinRAR indir
DİĞER SÜRÜMLER